TIMEZY

پرسش های متداول تایمزی

در این بخش تیم تایمزی تلاش کرده تا پرسش های متداول که ممکن است برای هر کاربری ایجاد شود را جمع آوری کند. سوالات متداول همراه با پاسخ در این صفحه قابل مشاهده است.

برای نصب اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین تایمزی اگر از سیستم عامل اندورید استفاده می کنید از google play اپلیکیشن را دانلود نمایید و در صورتی که از سیستم عامل ios استفاده می کنید می توانید از نسخه PWA استفاده کنید یا از استورهای سیب اپ، اناردونی و iapps اپلیکیشن را دانلود نمایید.

در ابتدا استفاده از اپلیکیشن تایمزی برای تمامی کاربران به مدت 30 روز رایگان می باشد. پس از گذشت 30 روز شما می توانید یکی از تعرفه های موجود در سایت تایمزی را انتخاب کرده و خریداری نمایید. قبل از خرید یکی از پلن های استاندارد یا پیشرفته را انتخاب کنید.

پنل وب تایمزی برای دسترسی به امکانات بیشتر تایمزی طراحی شده است تا مدیران بتوانند به راحتی از قابلیت های خاص این نرم افزار هم بهره مند شوند. همچنین مدیران می توانند گزارشات با انواع فرمت ها را از پنل وب دریافت کنند.
مواردی مانند تعریف پرسنل، تقویم کاری و قوانین در اپلیکیشن ایجاد شده اند تا نیاز مدیران به پنل وب را کاهش دهد.

تیم تایمزی در تلاش بوده تا این محصول را به سادگی و با کاربری راحت به بازار عرضه کند، به همین دلیل استفاده از آن بسیار ساده می باشد و نیازی به آموزش ندارید. اما اگر سوال و مشکلی در رابطه با استفاده از تایمزی برای کاربران ایجاد شود، میتوانند با مراجعه به صفحه آموزش سایت تایمزی، به ویدئوها و متون آموزشی دسترسی داشته باشند.

شما می توانید شیفت های دلخواه خود را از طریق پنل وب یا اپلیکیشن تعریف کرده و بازه زمانی آنها را نیز مشخص کنید و در صورتی که تعطیلات رسمی جز روزهای کاری سازمان شما باشد می توانید گزینه تبعیت از تعطیلات رسمی را غیرفعال کنید.

برای ثبت تردد با تایمزی دو روش لوکیشن و دستگاه بلوتوث وجود دارد. در صورتی که شما گزینه لوکیشن یا موقعیت جغرافیایی را انتخاب کنید نیازی به دستگاه ندارید.
در صورتی که بخواهید تردد با بلوتوث انجام شود، نیاز به سخت افزار دارید تا کاربران با نزدیک شدن به دستگاه و روشن کردن بلوتوث تلفن همراه خود، بتوانند ورود و خروج خود را ثبت کنند.

بله، کاربران می توانند درخواست های خود اعم از ماموریت ساعتی و روزانه، مرخصی استعلاجی یا استحقاقی ساعتی و روزانه و دورکاری را ثبت و پیگیری کنند. همچنین اگر کاربری ثبت ورود و خروج خود را فراموش کرده باشد می تواند درخواست تردد بدهد.

در صورت بروز مشکل یا هر گونه سوالی شما می توانید از طریق راه های ارتباطی در صفحه ارتباط با ما سایت تایمزی، با ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا